Banner SDH Fryčovice


Výsledková listina 24.ročníku denní pohárové soutěže (2008)

O pohár obecního úřadu Memoriál Ludvíka Quitta.

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Oprechtice14.99314.27814.993
2. Luboměř15.18714.87815.187
3. Ostrava-Svinov15.25215.02815.252
4. Rychaltice15.30815.34615.346
5. Vrbice15.52214.50815.522
6. Plesná A15.59715.05815.597
7. Stará Ves15.52815.84115.841
8. Malenovice16.04014.76816.040
9. Hájov16.45616.24016.456
10. Nová Ves16.38816.56616.566
11. Plesná B16.67016.33816.670
12. Košatka B17.74417.53817.744
13. Fryčovice B19.05819.32719.327
14. Kojkovice19.95820.13620.136
15. Baška22.06421.94822.064
--. Košatka A0.0000.000N
--. Fryčovice A15.3680.000N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Rychaltice17.12817.44517.445
2. Stará Ves17.74016.72817.740
3. Kojkovice18.48818.78018.780
4. Malenovice19.88419.69819.884
5. Hájov20.12820.65620.656
6. Fryčovice19.07824.36224.362
7. Baška30.05128.68830.051

Kategorie mladší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Nová Ves16.03414.37816.034
2. Oprechtice16.42616.38416.426
3. Kunčice p.O.17.32817.42517.425
4. Krmelín17.46016.70817.460
5. Metylovice18.48818.48418.488
6. Lučina19.38719.13819.387
7. Fryčovice+Nýdek26.33524.20826.335
8. Frýdlant n.O.27.42517.39827.425
9. Brušperk28.22626.36828.226
--. Paskov0.0000.000N

Kategorie starší žáci

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Kunčice p.O. II13.67813.68613.686
2. Kunčice p.O. I14.13213.48814.132
3. Oprechtice14.33514.23814.335
4. Lučina13.45814.94314.943
5. Paskov15.35515.23815.355
6. Lubina15.44414.84815.444
7. Krmelín16.09514.56816.095
8. Bruzovice16.58715.66816.587
9. Nová Ves17.18313.86817.183
10. Metylovice17.32515.68817.325
11. Brušperk20.17821.95621.956
12. Staré město24.73624.04824.736
13. Fryčovice31.27831.88531.885





Výsledková listina 10. ročníku noční pohárové soutěže(2008)

Fryčovický Hrbol

Kategorie muži

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Fryčovice19.77820.15320.153
2. Kozlovice20.33020.22820.330
3. Rychaltice20.27820.63520.635
4. Pstruží A20.59820.86120.861
5. Bystré23.39222.67823.392
6. Kopřivnice23.42420.39823.424
7. Nová Ves23.54719.54823.547
8. Skalice24.32120.06824.321
9. Palkovice25.36825.56525.565
10. Žabeň24.95826.99226.992
11. Kunčice p. O.27.60019.00827.600
12. Pstruží B28.09027.44828.090
13. Darkovice28.18328.17828.183
14. Hájov18.75835.03435.034
15. Baška44.43124.23844.431
16. Lhotka46.95420.42846.954
--. Brušperk0.00024.678N

Kategorie ženy

 Pořadí  Družstvo  Levý terč  Pravý terč  Výsledný 
1. Baška28.28829.82129.821
2. Palkovice31.25229.87831.252
3. Fryčovice32.80432.55832.804
4. Nová Ves33.14626.43833.146


Webdesign: petr.novobilsky@seznam.cz

Aktuality


Pozvánka na 21.ročník Fryčovického hrbolu. 14.9. v 19.00 na hřišti TJ sokol Fryčovice (propozice zde)





Průběžné pořadí v BL

(2019)

Muži

1.Brušperk173
2.Paskov167
3.Stanislavice157
4.Hájov152
5.Fryčovice151
6.Skalice128
7.Nová Ves128
8.Bystré122
9.Frýdek119
10.Vyšní Lhoty101
11.Lubno91
12.Baška44

Ženy

1.Skalice143
2.Fryčovice104
3.Pstruží103
4.Brušperk101
5.Stanislavice84
6.Nová Ves81
7.Palkovice64

XIV.Ročník BL (2018)

XIII.Ročník BL (2017)

XII.Ročník BL (2016)

XI.Ročník BL (2015)

X.Ročník BL (2014)

IX.Ročník BL (2013)

VIII.Ročník BL (2012)

VII.Ročník BL (2011)

VI.Ročník BL (2010)

V.Ročník BL (2009)

IV.Ročník BL (2008)

III.Ročník BL (2007)

II.Ročník BL (2006)

Rozpis soutěží BL 2019

Stránky Beskydské ligy